خانه / اخبار و نقد بازی ها / بهترین بازی تاریخ را خواهیم ساخت !
بهترین بازی تاریخ را خواهیم ساخت !

بهترین بازی تاریخ را خواهیم ساخت !

سباستین انریکه، تهیه کنندهٔ کمپانی بازیسازی EA در گفتگوی اخیر خود اعلام کرده که این کمپانی با «فیفا ۱۴»، طرفداران سری بازی‌های شو‌تر (تیراندازی) کال آو دیوتی (ندای وظیفه) را هدف قرار داده و در صدد است تا رکورد فروش در کنسول‌ها را بشکند.
انریکه در گفتگوی خود اعلام کرده که EA در تلاش است تا بهترین بازی فوتبال و بهترین بازی ورزشی را بسازد، اما هدف آن‌ها به همین محدود نمی‌شود و آن‌ها می‌خواهند با فیفای جدید به عنوان بهترین بازی سال برسند و رکورد فروش «کال آو دیوتی» را هم پشت سر بگذارند.

انریکه اعتقاد دارد که بسیازی از طرفداران «کال آو دیوتی»، فیفا بازی نمی‌کنند و هدف کمپانی جلب توجه این قشر است و EA برای تمام عوامل تولید که به تحقق این هدف کمک می‌کنند، پاداش ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

iste-fifa-2014-ozellikler-iste-fifa-201-87.HaberCity.net

این تهیه کننده درباره رقیب دیرینهٔ فیفا، یعنی PES هم گفته: «من برای کونامی و بازی‌های خوبی که می‌سازد، احترام خاصی قائلم و سال‌ها است که جمعیت زیادی مشغول انجام بازی‌های آن‌ها هستند. اما رقابت ما دیگر تنها به PES محدود نمی‌شود و حالا با کال او دیوتی هم وارد رقابت شده‌ایم.»
EA پیش بینی می‌کند که COD جدید کمتر از Black Ops II بفروشد و این فرصت مناسبی است برای گسترش بازار فیفا. سال گذشته، Black Ops II در عرض دو هفتهٔ اول انتشار به پرفروش‌ترین بازی سال تبدیل شد و FIFA ۱۳ اگر چه رکورد فروش تمام بازی‌های ورزشی را پشت سر گذاشت، اما آمار فروشش با «کال آو دیوتی» فاصلهٔ فوق العاده‌ای دارد. باید دید که این ادعا و برنامهٔ جدید EA، تا چه حد به واقعیت نزدیک خواهد شد

منبع : کافه بازی

درباره‌ی Ronin

همچنین ببینید

Valiant Hearts

دانلود بازی قلب های شجاع : Valiant Hearts

یک بازی به سبک کتاب های کمیک و داستان های مصور!همان داستان هایی که در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *